Wyślij do nas wiadomość :

as-auto@mixbox.pl

Zadzwoń do nas :

514 631 005

Witamy na stronie AS Auto

Jako wiarygodna i rzetelna firma działamy na rynku od 2010r. Zajmujemy się importem aut osobowych i dostawczych z krajów Europy Zachodniej. Z pasją wybieramy wyselekcjonowane egzemplarze, z pełną historią serwisową oraz gwarancją bezwypadkowości. Przed zakupem każdego auta jego stan techniczny poddajemy dokładnej analizie, sprawdzamy powłokę lakierniczą, odwiedzamy stację diagnostyczną, wszystko po to, aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany z zakupionego u nas pojazdu.

W naszej ofercie znajduje się ponad sto modeli aut używanych, dzięki czemu każdy Klient znajdzie swój idealny model. Ze względu na stałe dostawy, nasza oferta dynamicznie się rozwija, dlatego zapraszamy do odwiedzin osobistych, gdyż z powodu popularności nie wszystkie egzemplarze aut zdążą pojawić się na ofertach w sieci. Zapewniamy, iż nasza oferta sprosta nawet najbardziej wymagającym. W trosce o satysfakcję naszych Klientów - na zakupione auta udzielamy od 3 do 24 miesięcy pisemnej GWARANCJI technicznej - dzięki temu Klient ma pewność, że kupił sprawne i bezpieczne auto, które posłuży mu przez długie lata.

Jako nieliczni na rynku, od lat budzimy zaufanie wśród Klientów. Odwiedź nasz auto komis, a wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedni model samochodu oraz rzetelnie przedstawią stan techniczny pojazdu. W razie potrzeby oferujemy Państwu kompleksowe finansowanie:

Kupując u nasz otrzymujesz:

Copyright © 2024, as-autos.pl, wykonane przez AKoL.pl

RegulaminPolityka prywatności